Po persekiojimo išpuolis prieš auką ir jos šeimą

Po persekiojimo išpuolis prieš auką ir jos šeimą

Brandon Wong nuotr.

Dar vienas tragiškai pasibaigęs persekiojimo atvejis Lietuvoje. 2008 m. rudenį 57 metų vyras nužudė savo buvusią draugę, taip pat sunkiai sužeidė moters dukrą ir motiną. Prieš šį išpuolį vyras keletą mėnesių persekiojo buvusią draugę, smurtavo prieš ją.

Brandon Wong nuotr.

Iškart po poros išsiskyrimo vyras stipriai sumušė buvusią draugę, 2008 metų liepos mėnesį nelegaliai įsigijo 16 mm kalibro šautuvą. Moteris padedama šeimos narių stengėsi apsisaugoti nuo buvusio draugo agresijos, dėl sumušimo kreipėsi į policiją, pakeitė buto durų spyną. Tačiau po to moteris vis dar susilaukdavo viešų buvusio draugo išpuolių. Vyras buvo užpuolęs ją gatvėje ir bandęs išplėšti rankinę, taip taikėsi atimti naujus buto raktus. Moteris net ėmė nešioti namų raktą ne, kaip įprasta rankinėje, o pasikabinusi ant kaklo, po rūbais, kad jį būtų sunkiau atimti.

Kaip paaiškėjo įvykio tyrimo metu, išpuolio dieną persekiotojas patykojo buvusios draugės viešoje vietoje ją sumušė bei grasino nužudyti, jeigu ji nesutiksianti vėl gyventi kartu. Moteris apie tai parašė pareiškimą policijai. Tačiau tai jos neišgelbėjo. Tos pačios dienos vakare persekiotojas savo automobiliu atvažiavo į buvusios draugės motinos sodybą. Pirmuosius šūvius iš medžioklinio šautuvo jis paleido iš lauko – per langą. Paskui įėjo į vidų ir vėl šaudė. Vyras nužudė savo buvusią draugę, išpuolio metu taip pat rimtus sveikatos sutrikdymus patyrė moters mama ir duktė. Pastaroji pasakojo, kad po motinos mirties patyrė rimtų psichologinių sunkumų. Moteris dažnai sapnuoja motinos žudiką, bijo užmigti naktimis, vartoja raminamuosius, sapnuoja košmarus, kuriuose regi nužudytą motiną, užuodžia parako kvapą.

 

https://gyvbudas.lrytas.lt/-12285006031226522285-%C5%BEudyni%C5%B3-liudinink%C4%97-skai%C4%8Diuoja-naujo-gyvenimo-%C5%BEingsnius.htm