Persekiojo pacientė

Persekiojo pacientė

Daugiau nei keturis metu Didžiosios Britanijos gydytojas psichiatras sulaukdavo nepageidaujamo ir bauginančio dėmesio iš savo kliento gyvenimo draugės, kuri pati keletą kartų yra dalyvavusi terapiniuose susitikimuose.

Gydytojas iš minėtos moters ėmė sulaukti nepageidaujamų žinučių, elektroninių laiškų, skambučių tiek aiškiai grasinančių, tiek tylių. Žinutėse ir skambučių metu persekiojanti moteris pateikdavo gana tikslią informaciją apie gydytojo šeimą, gyvenamųjų vietų adresus bei išvykimus iš namų. Minėta moteris skambindavo ir siųsdavo nepageidaujamas žinutes gydytojo draugams, šeimos nariams, kolegoms.

Nepageidaujamas ir bauginantis moters dėmesys suintensyvėjo prieš gydytojo ir jo sužadėtinės vestuves. Būsima nuotaka sulaukė grasinimo būti nušauta ir sudeginta savo vestuvių dieną. Persekiotoja buvo sulaikyta. Tačiau buvo nuspręsta nekelti baudžiamosios bylos. Moteris už persekiojantį elgesį susilaukė įspėjimo.

Tačiau nepageidaujamas ir bauginantys dėmesys tęsėsi bei peraugo į nepagrįstus kaltinimus ir šmeižtą. Moteris apkaltino gydytoją, jog šis apsvaigino ją vaistais ir išprievartavo. Kaip įkaltį moteris teisėsaugai pateikė sperma suteptus savo apatinius rūbus. Tačiau atlikus detalesnius rūbų tyrimus buvo rasti ne tik gydytojo, bet ir jo tuometinės draugės DNR pėdsakai. Paaiškėjo, jog buvusi pacientė panaudotą prezervatyvą surado šiukšlių dėžėje prie tuometinės gydytojo merginos namų ir juo pasinaudojo melagingai apkaltindama.

Išsiaiškinus minėtas aplinkybes gydytoją bei jo artimuosius persekiojusi moteris buvo sulaikyta, patraukta baudžiamojon atsakomybėn ir nuteista už priekabiavimą. Jai paskirta laisvės atėmimo bausmė.

http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/the-man-who-was-the-target-of-britains-worst-stalker-2070105.html