Nušauta įkyraus gerbėjo

Nušauta įkyraus gerbėjo

2017 m. vasarį Tauragėje rasta negyva 44-erių moteris. Įtariama, jog ją nužudė buvęs pažįstamas, įkyrus gerbėjas. Tą pačią dieną, kai buvo rastas moters kūnas, įtariamasis, užspeistas policijos, nusišovė. Apie nepageidaujamą ir bauginantį įtariamojo elgesį prieš minėtus įvykius žinojo bent trys žmonės: įtariamojo bendradarbis advokatas, nužudytos moters pusseserė ir vaikinas.

Minėtų įvykių priešistorė – įtariamojo ir aukos pažintis įvyko advokato kontoroje. Moteris kreipėsi teisinių paslaugų, o įtariamasis dirbo advokato padėjėju. Iš pradžių vyras moteriai asistavo, o vėliau pradėjo įkyrėti, persekioti, laidė nedviprasmiškas užuominas, kad ji bus jo, nuolat skambino, persekiojo, savo automobiliu važiuodavo prie jos namų ir stebėdavo. Tuo metu moteris užmezgė artimą draugystę su kitu vyru bei jam papasakojo apie nepageidaujamą advokato padėjėjo dėmesį.

Įtariamasis savo pažįstamai taip pat pasakojo apie sudėtingą situaciją, jo teigimu, nutrūkusius santykius su mylima moterimi, išgyvenamą pyktį, minėjo, jog gali savo buvusią draugę nušauti.

Minėtas įtariamojo elgesys kėlė baimę ne tik moteriai, bet ir jos tuometiniam vaikinu. „Ji labai bijojo“ įtariamojo – tikino moters pusseserė. Kol buvo ieškoma įtariamo žudiko, jo išpuoliui rengėsi ir nužudytos moters mylimasis, kuris kelias dienas visur nešiojosi ginklą.

Moteris apie tai, jog yra persekiojama pasakojo ne tik savo draugui, bet ir pusseserei, skundėsi advokatui dėl nepageidaujamo ir bauginančio padėjėjo dėmesio. Advokatas pasikalbėjo su padėjėju ir atrodė, kad viskas nurimo. Moters vaikino teigimu persekiojimas tai suaktyvėdavo, tai vėl nurimdavo, todėl moteris ir nespėjo kreiptis į policiją ir galbūt taip apsisaugoti.

 

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/taurageje-nusauta-dainininke-vilma-martisiute-itariama-kad-ja-nuzude-buves-mylimasis.htm